تبلیغات
اجرای مراسم اجرای جنگ اجرای همایش و جشن در مشهد و شهرستان ها - جُنگ، تقلید صدا و برنامه های شاد


اجرای مراسم اجرای جنگ اجرای همایش و جشن در مشهد و شهرستان ها

هماهنگی موسسه موج هنر (مشارکت با شما برای اجرای همایش و مراسمتان) : 09153052079


روزهای شادی و اعیاد، سالروز تاسیس موسسه ها و سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی، و در انواع جشن ها و جُنگ های شاد، خوانندگی، تقلید صدا و اجرای برنامه های مفرح و جذاب در مراسمات و جشن های نهادهای مختلف رنگ و رویی تازه می بخشد. اما سوال اینجاست که این برنامه ها پیام اخلاقی هم دارند یا صرفا برای سرگرمی هستند. گاهی اوقات اجرای مسابقات و سرود و تقلید صدا به خودی خود حرفی برای گفتن دارد و گاهی به نیت ایجاد تنوع و آنتراکت بین دیگر آیتم ها می آید تا بخش های دیگر مراسم بتوانند بیننده و تماشاچی خود را داشته باشند و حرف لازم را انتقال دهند.

برنامه های تقلید صدا در مراسمات معمولا به صورت انتقادی و در غالب موارد،از چند چهره خاص صورت می گیرند. در این بین جای خالی تنوع و خلاقیت در اجراها محسوس است. اینکه هنرمند با میکرفونی در دست جلوی سن ایستاده باشد و شروع به انجام چند تقلید صدا به صورت پیاپی کند و به محض تشخیص مردم با چند کلام یا کمی از شعر فرد مورد نظر هنر خود را خاتمه دهد. تحلیل رفتاری، تحلیل جایگاهی، استفاده از کلیپ های مرتبط، یا سولپرایز کردن حضار با دعوت از شخصی که تقلید صدای وی صورت می گیرد در صحنه، می توانند از جمله موارد ایجاد جذابیت و خلاقیت در این هنر باشند.

از طرفی در مورد خواننده ها خواندن شعرهای معمولا بی ارتباط با جشن یا مراسم، اجرای سبک تکراری پلی بک (بازخوانی با لب خوانی)، زمان بندی نامناسب برای اجرا و ... از جمله مشکلات و عوامل کمرنگ شدن جذابیت خوانندگی در مراسمات است.

موسسه موج هنر افتخار دارد با بهره گیری از هنرمندان قابل استان خراسان، و تجربه خود در اجرای مراسمات در بهبود کیفیت برنامه های جذاب و مفرح اینچنینی ساعات خوش و به یاد ماندنی ای را برای حضار در مراسم ایجاد کند.(09153052079)برچسب ها:برنامه های شاد، تقلید صدا، خوانندگی، تقلید صدا و خواننده، شومن در مشهد، جشن در مشهد،  
[ چهارشنبه 22 خرداد 1392 ] [ 07:22 ب.ظ ] [ امید وثوقی ] نظرات      قالب ساز آنلاین