تبلیغات
اجرای مراسم اجرای جنگ اجرای همایش و جشن در مشهد و شهرستان ها - مجری گری در مشهد


اجرای مراسم اجرای جنگ اجرای همایش و جشن در مشهد و شهرستان ها

هماهنگی موسسه موج هنر (مشارکت با شما برای اجرای همایش و مراسمتان) : 09153052079

در شهر مشهد، پایتخت معنوی ایران، مجریان توانمندی حضور داشته و دارند که برخی از آنها نیز ادامه راه خود را با سفر به تهران طی می کنند. یک نمونه آن آقای خسروی مجری مسلط و ریلکس صدا و سیمای خراسان رضوی که مدتی است به تهران برای برنامه های شبکه سراسری سفر کرده است.
در کار اجرا فن بیان قوی، صدای مناسب و ادای کامل حروف و کلمات، تسلط و تمرکز بر اجرا و آماده داشتن مطالب مرتبط با موضوع اجرا از ارکان اساسی اجرای برتر است. شاید هنوز شهر بزرگ و پرجمعیت مشهد که مراسمات و همایش ها و برنامه های زیادی در آن انجام می شود هنوز نیاز به اجراهای حرفه ای تری دارد.
اما مجریانی مثل محسن افکاری، شهرام رفوگران، شهرام صفاجو، معین رضا فرخنده، علی دهقانی و ... در این شهر فعال هستند و برنامه های بیشتری از آنان دیده می شود. همچنین داوود روح آبادی، احمد قائمی، جواد رضوی و امید وثوقی از دیگر مجریان سطح شهر بوده و برنامه های زیادی را اجرا کرده اند.
 شور و طراوت، بیان و گفتار مجری تاثیر شگرفی در کیفیت برگزاری و دلنشینی مراسمات و جُنگ ها دارد.ضمن اینکه آیتم هایی که یک مجری اجرا میکند از جمله قرائت متون ادبی و اشعار، برگزاری مسابقه، لطیفه گویی و ... سطح کیفی توانمندی های مجری را به مخاطبان می فهماند.
با تمام اینها مبلغ اجرای مجریان حرفه ای در شهر مشهد بالاست و در حال حاضر با هزینه های متوسط نمیتوان مجریان درجه یک شهر را دعوت کرد.


برچسب ها:مجری در مشهد، هزینه دستمزد مجری، اجرای مجری در جنگ، اجرای مجری در مراسم،  
[ چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392 ] [ 07:06 ب.ظ ] [ امید وثوقی ] نظرات      قالب ساز آنلاین