تبلیغات
اجرای مراسم اجرای جنگ اجرای همایش و جشن در مشهد و شهرستان ها - فراخوان جشنواره تئاتر فجر


اجرای مراسم اجرای جنگ اجرای همایش و جشن در مشهد و شهرستان ها

هماهنگی موسسه موج هنر (مشارکت با شما برای اجرای همایش و مراسمتان) : 09153052079


فراخوان جشنواره تئاتر فجر

دبیر سی‌امین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از انتشار فراخوان این دوره از جشنواره در روز چهارشنبه ۵ مردادماه و همچنین تغییرات اساسی در بخش چشم‌انداز جشنواره سی‌ام تئاتر فجر خبر داد.

محمد حیدری درباره وضعیت انتشار فراخوان سی‌امین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر بعد از برگزاری جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره در روز یکشنبه دوم مرداد به مهر گفت: فراخوان جشنواره سی‌ام صبح روز چهارشنبه ۵ مردادماه منتشر می‌شود. شورای سیاست گذاری جشنواره نظراتی را در خصوص فراخوان پیشنهادی ما ارائه داد اما تغییرات زیادی در فراخوان ایجاد نکردند.


دبیر جشنواره سی‌ام با اشاره به تغییرات موجود در فراخوان این دوره از جشنواره نسبت به دوره گذشته افزود: بیشترین تغییرات در بخش چشم‌انداز جشنواره سی‌ام ایجاد شده است. قرار است این بخش را با موضوعیت و اولویت برگزار کنیم و کمک هزینه‌های در نظر گرفته شده برای این بخش را در سطح کارهای حرفه‌ای ارتقا دادیم.


حیدری تأکید کرد: کمک هزینه‌های بخش چشم‌انداز تا سقف ۲۰ میلیون تومان خواهد بود.


وی درباره تغییر زمان بازخوانی و بازبینی آثار متقاضی حضور در بخش چشم‌انداز و تجربه‌های نو به دلیل تأخیر در انتشار فراخوان گفت: بخش‌هایی چون مرور و مناطق روال خود را همچون گذشته طی می‌کنند اما به دلیل تأخیر موجود در انتشار فراخوان و برای حفظ سطح کیفی دو بخش چشم‌انداز و تجربه‌های نو تاریخ بازخوانی و بازبینی تغییر خواهد کرد.


فراخوان سی‌امین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر قرار بود اواخر خردادماه سال جاری منتشر شود که این امر با تأخیر مواجه شد.


[ جمعه 18 شهریور 1390 ] [ 12:38 ب.ظ ] [ امید وثوقی ] نظرات      قالب ساز آنلاین